₺359,00 KDV Dahil
₺459,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺359,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
₺359,00 KDV Dahil
₺459,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺359,00 KDV Dahil
₺459,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺359,00 KDV Dahil
₺459,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺550,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 >

Köpek Konserve Mamaları

 

Özellikle minik dostların bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek amaçlı köpek konserve mamaları büyük öneme sahiptir. Çünkü zengin içeriği ile birlikte birçok farklı protein bazlı kaynak barındırır. Zengin ve besleyici içeriğinin yanı sıra aynı zamanda yaşa bağlı olarak seçim şansı sunar.

 

 Yavru ve yetişkin ile birlikte aynı zamanda yaşlı köpekler için özel olarak hazırlanmış köpek konserve maması çeşitleri bulunmaktadır. Böylece minik dostunuzun yaşına uygun şekilde konserve maması seçebilir ve ona keyifle verebilirsiniz. Üstelik kaliteli ve önemli markalar doğrultusunda site üzerinden güvenle dilediğiniz konserve mamasını sipariş edebilirsiniz.

 

 

Köpek Konserve Mamaları İçeriği

 

 

 Pek çok açıdan zengin içeriği ile birlikte köpek konserve mamaları en sağlıklı mama çeşitleri arasında gelir. Bu konu da kuzu, dana ve tavuk eti ile birlikte vitamini ve mineral ile protein bakımından çeşitli ürünler yer alır. Aynı zamanda doğal olarak tahıl ve benzeri pek çok sağlıklı ekleme ürününde köpek konserve mamalarında bulunur.

 

 Bütünüyle zengin ve besteci bir yapıya sahip olmasının yanı sıra, köpeklerin bağışıklık sistemini önemli oranda güçlendirir. Bu sebepten dolayı köpeğin cinsine ve aynı zamanda yaşına bağlı olarak farklı konser olmaları arasından seçim yapılabilir. Sağlıklı ve güçlendirici olmasının yanı sıra ayrıca konserve köpek mamaları minik dostların ağzının tadına uygun lezzetler sunmaktadır.

 

 

Köpek Konser Olmasının Önemi Nedir?

 

 

 Özellikle sağlamış olduğu birçok farklı faydası ile birlikte köpek konserve mamaları günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

 - Yüksek protein ve yağ ile birlikte karbonhidrat ihtiyacını karşılar.

 - Zengin vitamin ve mineral yapısına sahiptir.

 - Kolay sindirilebilir yapısı bulunur.

 - Özellikle yavru köpekler için oldukça önemlidir.

 - Kuzu ve dana ile beraber tavuk eti üzerinden hazırlanır.

 - Doğrudan bağışıklık sistemini güçlendiren önemli bir etkiye sahiptir.

 - Sağlığını kaybetmiş minik dostlar için kısa sürede güçlendirici bir etki oluşturur.

 

 Bu ve benzeri gibi daha birçok değişik ayrıcalığı doğrultusunda köpek konser ve mamalarının önemi oldukça büyüktür.

 

 

Köpek Konser Mamalarının Saklama Koşulları

 

 

 Hassas bir yapıya ve zengin içeriğe sahip olması ile birlikte köpek konserve mamalarının doğru saklama koşullarına sahip olması gerekir. Bu doğrultuda kuru ve serin bir alanda saklanması büyük önem taşır. Aynı zamanda köpek konser mamaları açıldıktan sonra birkaç gün boyunca buzdolabında da saklanabilir. Böylece taze kalır ve sağlıklı bir şekilde minik dostlar için bu özel ve zengin içerikli mama türü kullanılabilir.

 

 

Her Yaşa Köpek Konserve Mamaları

 

 

 Özellikle her yaşa uygun şekilde tüketilebilecek en önemli mama çeşitleri içerisinde konserveler yer alır. Bütün değişik köpek cinsleri ile beraber onların yaşına uygun olarak farklı içeriklere sahiplerdir. Böylece onların damak tadına uyum sağlamış olan lezzetli konserve mamalar gün içerisinde farklı zaman dilimlerinde verilebilir.

 

 Kolay sindirilebilir olması ve lezzetli yanı ile beraber, özellikle sağlık konusunda oldukça etkilidir. Bu sebepten dolayı düzenli olarak minik dostlar için farklı yaş gruplarına göre seçim yapılarak verilmesi gereken önemli mama türleri içerisinde yer alır.

 

 Önemli Markalar Eşliğinde Köpek Konserve Mamaları

 

 Köpek konserve mama çeşitleri her ne kadar önemli olsa bile marka seçimi de bir o kadar önemlidir. Böylece tamamen doğal ve daha kaliteli şekilde minik dostlara sağlıklı konserve çeşitleri verilebilir. Bu konuda güvenli biçimde değerlendirilecek en kaliteli markalar üzerinden köpek konserve mamaları kategori bünyesinde yer alıyor.

 

 Zengin yelpaze altında farklı temel besin kaynakları ile hazırlanmış, minik dostlara uyumlu seçenekler yer almaktadır. Farklı miktarlar ve markalar doğrultusunda tercih yapabilir ve can dostunuzun sağlığını en iyi şekilde koruyabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR