₺55,00 KDV Dahil
₺63,25 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
₺562,80 KDV Dahil
₺675,36 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺351,75 KDV Dahil
₺371,70 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺59,00 KDV Dahil
₺67,85 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Tükendi
₺351,75 KDV Dahil
₺371,70 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Kedi Ödülü

 

Kedilerle özellikle iletişim kurabilmek için kedi ödülü büyük öneme sahiptir. Onların davranışlarını desteklemek ve daha uyumlu hale getirebilmek amaçlı belirli aralıklarla verilir. Elbette kedi ödülleri bir ana öğün değildir. Onların tam da damak adına uygun birbirinden lezzetli olanak tanıyan, belirli zamanlar çerçevesinde verilmesi gereken yiyecektir.

 

 Bu mama türleri onların çok seveceği birçok lezzeti barındırır. Ancak aşırı tüketim ile beraber kilo alma ya da birtakım istenmeyen durumlar yaratabilir. Fakat gerekli zamanlarda verildiğinde ise kedilerle iyi bir iletişim yolunu açar. Özellikle onların davranışlarının yanı sıra sağlığını desteklemek amaçlı dengeli biçimde verilmesi gereken mama türleri içerisinde gelmektedir.

 

 

Kedi Ödülü Türleri

 

 

 Kedi ödülleri içeriği ile beraber aynı zamanda fiziksel yapısına bağlı olarak pek çok seçenek sunmaktadır. Bunlar kedinin isteğini ve damak tadına uygun şekilde böylece seçim olanağı verir.

 

 - Somonlu kısır kedi ödül mamaları

 - Hindistan cevizi ve yaban mersinli kıtır kedi ödül mamaları

 - Kedi tüy bakımı ödül mama çeşitleri

 - Kedi diş bakımı ödül mamaları

 - Kedi tüy yumağı önleyici somonlu ödül mamaları

 

 Bu şekilde yukarıda verildiği gibi daha birçok içeriği ve yapısı doğrultusunda farklı kedi ödülü mamaları bulunmaktadır. Özellikle onların sağlığını korurken aynı zamanda davranışlarını etkileme noktasında oldukça önemlidir.

 

 

Kedi Ödülünün Önemi Nedir?

 

 

 Kediler diğer evcil hayvanlara göre kendi başına buyruk hayvanlardır. Bu kendi başına buyruk tavırları aynı zamanda komik görseller ortaya çıkarır. Böylece sevimli hale gelmelerinin yanı sıra elbette bazı tehlikeli durumlarda çıkarabilirler. Bu sebepten dolayı kedi sahibinin kedisiyle iletişim kurması ve onu eğitmesi çok önemlidir. Bunu gerçekleştirebilmek için ise kedi ödülü büyük önem taşır.

 

 Özellikle kedilerin davranışlarının daha uysal ve sakin hale gelebilmesi için, verilen eğitim esnasında kedi ödülleri verilir. Böylece kediler evde daha sakin olmalarının yanı sıra, bu aynı zamanda ömürlerini daha da uzun hale getirir. Diğer yandan kedi ödülünün içerisindeki zengin mineral ve vitamin yapısı onların sağlığını da koruma imkanı tanımaktadır.

 

 

Kedileri Ödül Mamaları Ne Zaman Verilir?

 

 

 Kediler için ödül mamaları bir düzenli öğün yiyeceği değildir. Kedilerin sağlığını korumak ve aynı zamanda onları eğitmek esnasında verilen lezzetli ürünlerdir. Genelde bu mamaların üzerinde aşılmaması gereken doz miktarı gösterilir.

 

 Bu durum genel çerçevede ortalama haftada 2 ya da 3 kez verilmek suretiyle ele alınır. Çünkü çok fazla verilmesi ile beraber kediler bu mamaya bağımlı hale gelebilir. Hatta zaman içerisinde kuru mama yemeyi dahi bırakma durumuna gelebilirler. Fakat zengin vitamin ve mineral yapısı eşliğinde kuru mamanın önemi kediler için oldukça büyüktür.

 

 O yüzden haftalık olarak belirli zamanlar çerçevesinde ve ihtiyaç duyulduğunda kedi ödül mamalarını verilmesi gerekir. Böylece minik dostların sağlığı korunurken aynı zamanda onların davranışlarını eğitme noktasında fırsat elde edilir.

 

 

Kaliteli ve Lezzetli Kedi Ödülü Çeşitleri

 

 

 Zengin içeriği ile beraber günümüzde birçok önemli kedi ödül mamaları bulunmaktadır. Bu konuda önemli markalar eşliğinde hazırlanmış, doğal ve sağlıklı ürünler yer almaktadır. Özellikle tavuk ve balık ile birlikte tahıl ve et gibi temel kaynaklar üzerinden hazırlanırlar. Onun dışında hindi, yaban mersini, süt tozu ve kedi bisküvisi gibi daha seçenek doğrultusunda ödül mamaları bulunmaktadır.

 

 Bu minik dostları daha doğru şekilde eğitmek ve onların davranışlarını sakinleştirmek amaçlı ödül mamaları kullanılır. Kategori bünyesinde önemli markalar eşliğinde tercih edebileceğiniz pek çok önemli kedi ödülü bulunmaktadır. Güvenli şekilde sipariş verebilir ve minik dostunuz için onun sağlığını koruyacak kaliteli kedi ödüllerini sunabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR