Dr. Sacchi Marka Ürünler

Dr. Sacchi kedi ve köpek ürünleri alanında hizmet veren bir markadır. dr. sacchi marka ürünler uzun süredir pet alanında kedi mamaları, kedi kumu, kedi konserve maması, köpek mamaları, ve köpek ödül mamaları gibi ürünleri bulunmaktadır. Dr. Sacchi ürünleri petcenneti.com ile evcil dostlarınız için hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

 

 Dr. Sacchi alanında denetimli ve gelişmiş ürünler sunmaktadır. Yüksek kalite ürünleri sayesinde Dr. Sacchi can dostlarınızın her anında yanında olmaktadır. Bunun yanında petcenneti.com sizlere en uygun fiyatlıdır. Sacchi ürünlerini sunmaktadır. Dr. Sacchi markası adı altında üretimi gerçekleştirilen tüm ürünlere sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Evcil dostlarınızın tüm ihtiyaçları tek bir tık ötenizde yer almaktadır.

 

 Dr. Sacchi Kedi Mamaları

 

 dr. sacchi marka ürünler içerisinde yer alan kedi mamaları hem kuru mama hem de yaş yani konserve mama şeklinde çeşitleri bulunan yer almaktadır. Dr. sacchi kedi mamaları kedilerin günlük ihtiyaçları beslenmelerine uygun şekilde geliştirilmektedir. Kedi mamaları sayesinde kedinizi hem ekonomik olarak besleyebilir hem de onun sağlıklı gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

 

 Dr. Sacchi kedi mamaları alanında beyaz etli ve kırmızı etli farklı çeşitleri ile kedilerin damak tadına ve gelişimine uygun mamalar sunmaktadır. Kedilerin en sevdiği bu mama markasına pet cenneti sitemizden kolaylıkla erişebilirsiniz. Resmi tedarikçiden aldığımız ürünler orjinal Dr. Sacchi markasının ürünleridir.

 

 Dr. Sacchi Kedi Kumları

 

 Dr. Sacchi kedi mamaları haricinde kedi kumu alanında da hizmet vermektedir. Dr. Sacchi kedi kumları farklı çeşitleri ve boyutları sayesinde her kesin ihtiyacı olanı bulmasına yardımcı olmaktadır. Dr. Sacchi ile ilgili ihtiyacınız olan her türlü kedi kumu seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. En uygun Dr. Sacchi kedi kumu sayesinde en çok harcama kalemlerinden olan tuvalet ihtiyacını uygun fiyata yapabilirsiniz.

 

 Dr. Sacchi kedi kumu alanında doğal kum seçenekleri parfümlü ve parfümsüz seçenekleri ile farklı koku seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanında yapay kum topaklanan kedi kumu seçenekleri de bulunmaktadır. Topaklanan kum seçenekleri sayesinde kedi tuvaletlerini temizlemesi hem sizler için hem de kedileriniz için çok daha kolay ve hijyenik olacaktır.

 

 Dr. Sacchi Köpek Mamaları

 

 Dr. Sacchi köpek maması alanında kendini kanıtlamış hem pet sahiplerinin hem de köpeklerin bayıldığı bir mama markasıdır. Köpek maması olarak Dr. Sacchi kuzu etli, dana etli ve tavuk etli gibi içeriklere sahip köpek mamalarını sunmaktadır. Köpek maması çeşitleri içerisinde yavrular için ayrı ve özel seçenekler bulunurken aynı zamanda yetişkinler içinde farklı içerik ve boyutlarda mamalar bulunmaktadır.

 

 Dr. Sacchi köpek maması çeşitlerine en uygun fiyatlar ile sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizde sizlere sunduğumuz Dr. Sacchi marka ürünler için anında kredi kartı ya da havale ile ödeme seçenekleri ile ulaşabileceğiniz gibi kapıda ödeme seçenekleri ile de kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kuru mamaların yanında köpeklerin bayılarak tükettiği ve yemek için sabırsızlandığı konserve köpek mamaları da sitemizde bulunmaktadır.

 

 Dr. Sacchi Kedi ve Köpek Ödülleri

 

 Dr. Sacchi kedi ve köpek mamaları haricinde kedi ve köpekler için hem vitamin hem de çiğneme ürünü olarak özel çiğneme ödülleri de bulunmaktadır. Çiğneme ödülleri kedi ve köpeklerin vahşi doğada olduğu gibi kemik ve diş gelişimlerini rahat sağlamaları için fırsat sunmaktadır. Bunun yanında bu ödüller aynı zamanda özel vitamin ve mineraller ile gelişimlerine çok daha büyük katkı sağlamaktadır.

 

 dr. sacchi marka ürünler içinde yer alan ödül ürünleri kedi ve köpeklerin eğitimleri içinde büyük katkı sağlamaktadır. Bu sayede kedinizi ve köpeğinizi istediğiniz gibi eğitebilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR