₺39,00 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
1 2 >

Kuş Ürünleri

 

Evde en çok bakılan evcil hayvanlar içerisinde kuşlar öne çıkıyor. Bunlar arasında muhabbet kuşları başta olmak üzere papağan ve kanarya türleri dikkat çekiyor. Bu hayvanlar hem eve uyumludur hem de harika renkleri ile ötüşleri üzerinden ilgi çekerler. Özellikle de muhabbet kuşları ve papağanların bazı kelimeleri söyleyebilmesi onları daha da sevimli hale getirir.

 

 Tabii bu minik dostların sağlığı çok önemlidir. Onların hassas vücut yapısını korumak için doğru besin kaynaklarını sunmak gerekir. Bu konuda ise kuş ürünleri kategori bünyesinde yer almaktadır. Özel olarak formüle edilmiş şekilde sunulan kuş yemleri, onların daha sağlıklı şekilde büyüyüp gelişmesine ve mutlu olmasına imkan verecektir.

 

 

Kaliteli Kuş Yemleri

 

 

 Söz konusu kuş ürünleri olduğu zaman özellikle kuş yemleri bu konuda en önemli kriterdir. Sonuçta ilk olarak evde beslenen evcil kuşlar için öncelik beslenme gelir. Kuşların ihtiyaç duyduğu doğru elementler ve tahılın ele alınması doğrusunda hazırlanmış kuş yemleri kullanılmalıdır. Bu açıdan kaliteli tahıl ve tohumların bir araya gelerek hazırlanmış kuş yemlerini kategori üzerinden tercih edebilirsiniz.

 

 Özel harmanı ile beraber tam besleyici ve aynı zamanda lezzetli bir ayrıcalık sunuyor. Böylece sevimli dostların sağlığı korunurken aynı zamanda onların tüylerinin de parlak ve sağlıklı olmasına imkan verilir. İçeriğinde yer alan özel vitamin ve mineraller doğrultusunda, güvenli şekilde bu besin kaynağını minik dostlarınıza sunabilirsiniz.

 

 

Kuş Türlerine Göre Özel Ürünler

 

 

 Evde genel olarak muhabbet kuşu ve papağan ile beraber kanarya daha çok beslenir. Sağlamış olduğu özellikleri ve sevimli halleri eşliğinde cana yakın hayvanlardır. Tabii her ne kadar sıcakkanlı olmaları ortak olsa bile beslenme türleri değişkenlik gösterebilir. O yüzden buna uygun şekilde kuş ürünleri yemleri içerisinden tercih yapmak önemlidir.

 

 Tüm bu hayvanlar birbirinden farklıdır ve doğal olarak yemleri de farklılık yaratır. Özel içeriği ile birlikte bu konuda her kuş türüne göre yem çeşitleri kategori içerisinde yer almaktadır. Muhabbet kuşu veya papağan ile kanaryaya uygun yemler yer alıyor. Farklı içerikleri ve boyutlarının yanı sıra, onların beslenme şekline uyumlu seçenekler yer almaktadır.

 

 

Kuş Yemleri Nasıl Olmalıdır?

 

 

 Öne çıkan birçok farklı özellikleri ile birlikte kuş ürünleri kapsamında yem tercihi yapılır. Özellikle evcil kuş türlerinin sağlıklı şekilde yaşamlarını sürdürebilmesi için bu durum büyük öneme sahiptir.

 

 - Genel çerçevede çekirdeksiz olan yemlerin tercihi önemlidir.

 - Hazmı zorlaştırmayan yem türleri öne çıkmalıdır.

 - Zengin mineral ve vitamin yapısına sahip olması çok önemlidir.

 - Güvenilir markalar bünyesinde ürünler öne çıkmalıdır.

 - Lezzetli şekilde ve rahatlıkla tüketebilecekleri yemler kullanılmalıdır.

 

 Genel çerçevede yukarıdaki kriterler baz alınarak minik dostlar için doğru kuş yemleri tercih edilebilir. Yapılacak bu doğru tercih sayesinde muhabbet ya da papağan ve kanaryalar daha uzun, sağlıklı biçimde yaşama şansını elde edebilir.

 

 

Kaliteli ve Doğru Kuş Ürünleri

 

 

 Evde beslenen tüm evcil hayvanlar aynı zamanda hassas bir yapıya sahiptir. Bunlar içerisinde bütün farklı kuş türleri de geçerlidir. Özellikle de bu sebepten dolayı doğru kuş yemlerini tercih etmek en önemli husustur. Onların bağışıklık sistemini kuvvetlendirecek ve tüylerinin sağlıklı şekilde kalmasını sağlayacak ürünler öne çıkmalıdır.

 

 Zengin vitamin ve mineral yapısının yanı sıra kolay tüketilebilir, kabuğu rahatlıkla çıkarılabilir ürünler öne çıkmalıdır. Yani minik dostlar kendi kafeslerinde bu yemleri rahatlıkla tüketmelidir. Tüm bu kriterler ve seçenekler kategori bünyesinde geniş ürün yelpazesi altında yer alıyor. Farklı kuş türlerine göre özel hazırlanmış olan yemler arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR