Versele Laga Prestige Parrots Papağan Yemi 1 Kg
Versele Laga Prestige Parrots Papağan Yemi 1 Kg

Versele Laga Prestige Parrots Papağan Yemi 1 Kg

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺249,00
İndirimli : ₺174,00
Barkod : 5410340217955
:
Versele Laga Prestige Parrots  Papağan Yemi 1 kg 

 

 

Versele Laga Prestige Parrots  Papağan Yemi Jako,Ara Papağanı, Kakadu ,Amazon vb. Papağanlar için tam doğal içerikli mükemmel bir karışımdır. Papağanınızın tüm besin ve vitamin ihtiyacına karşılık verir.Tüm büyük papağanlar için ihtiyaç duydukları tüm besin maddeleri ve bilimsel olarak veterinerler tarafından onaylanmış kompozisyonu ile kuşlar tarafından tümümün artık olmadan tüketebileceği yüksek kaliteli bir karışık yemdir.  Özenle seçilmiş tahıllar, tohumların bir araya gelmesiyle ortaya çıkan Versele Laga Prestige Parrots  Papağan Yemi Papağanlar İçin tüm papağan çiftlikleri, papağan üreticileri tarafından yıllardır güvenle kullanılmaktadır. 

İçindekiler :

Yalancı safran tohumu%18, Soyulmuş ayçekirdeği%40, Buğday%6, Yerfıstığı içi %5, Esmer buğday %5, Yulaf %10, Yaban ayçekirdeği %5, Fıstık %4, Milo %4, Çam fıstığı%2, Kabak çekirdekleri %1 Fıstık, aspir, beyaz ayçiçeği çekirdeği, çizgili ayçiçeği çekirdeği, buğday, mısır, yulaf, çam fıstığı, fıstık, keten tohumu, karabuğday çekirdekleri, tüm fıstık,kabak çekirdekleri,yaban ay çekirdeği,yalancı safran tohumu,mineraller ve vitaminler.

 

Papağanınızın hayat kalitesini artıran tüm besinsel değerlere sahiptir.

   

Analiz Değerleri

Protein : %10 Yağ : %17 Nem : %12 Selüloz : %21 İnorganik Madde : %12 Metabolik Enerji : 3800 kcal/kg Makro Elementler : Kalsiyum : %0,7 Fosfor : %0,1 Sodyum : %0,01

 

Ürünün Kullanım Şekli

 Kuşun yaşına ve türüne göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden önce bolca veriniz, sonra kuşunuzun yeme miktarına göre, günlük miktarı belirleyebilirsiniz.

 

Saklama Koşulları

Nemsiz ve serin bir ortamda muhafaza edilmesi tavsiye edilmektedir.


©Petmarketburada İçerikler ve Fotoğraflar İzinsiz olarak Kullanılamaz! Kullanımı Tespit edildiği taktirde Tüm yasal haklarımızı kullanma hakkı tarafımızda bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR