Benzer Ürünler
Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg
Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Marka : Proline
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺875,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺799,00(KDV Dahil)
Barkod : 8698995010047
:

Proline Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 15 Kg
Büyüme dönemini ta mamlamış 1 yaşın üstündeki köpeklerin ihtiyaç duydukları tüm besin madde lerini dengeli ve eksiksiz olarak karşılayacak şekilde formüle edilmiştir.
PROLİNE OPTIMUM, kontrollü mineral içeriği, dengeli aminoasit profili, Omega 6 / Omega 3 oranı ve vitamin ilaveleri ile yetişkin köpekler için her koşulda eksiksiz bir beslenme sağlar.
PROLİNE OPTIMUM, kuru mama olarak içerdiği yüksek düzeydeki antioksidan A.D.E ve C vitaminleri ile hücresel tahribatı azaltarak yaşlanmayı geciktirir.
YÜKSEK ENERJİ VE DENGELİ BESİN İÇERİĞİ 
Yüksek düzeydeki metabolize olabilir enerjisi ile mide ve sindirim sistemini yormadan ergin bir köpeğin ihtiyaç duyduğu bütün besin maddelerini eksiksiz olarak almasını garanti eder.
YÜKSEK KALİTEDE HAYVANSAL VE BİTKİSEL PROTEİNLER Dengeli aminoasit profili ile ergin köpeğin protein ihtiyacını tam olarak karşılar. Yüksek kalitedeki protein kaynakları İle kolay sindirilebilirlik ve emilebilirlikle üstün bir beslenme sağlar.
ANTİOKSİDAN VİTAMİN KATKILARI Doğal antioksidanlar olan A.D,E ve C vitaminleri ile bağışıklık sisteminin sağlıklı ve güçlü olmasını desteklerken hücresel tahribatı önleyerek her koşulda ergin köpeğin vücut dokularına direnç kazandırır.
DENGELİ OMEGA3/OMEGA6 0RANI VE KETEN TOHUMU Sağlıklı, gür ve parlak bir tüy ve deri yapısı oluşturur. Beyin fonksiyonlarına ve zeka gelişimine katkıda bulunur. Eklemlerin esnek ve dayanıklı olmasını sağlar. Bazı önemli hormonların üretilmesine yardımcı olur.
ŞEKER PANCARI VE DOĞAL KEPEK LİFLERİ Bağırsaklarda tahrişi önleyen ve besinlerin geçişini kolaylaştıran yüksek kalitede lif kaynaklarıdır. Sindirim sistemi sağlığını ve besin maddelerinin emilimini dengede tutar.
DENGELİ KALSİYUM/FOSFOR ORANI İskelet ve kemik dokuların sağlığını korur. Metabolizmayı destekler.
ÇİNKO VE BİOTİN KATKILARI Sağlıklı deri ve parlak bir kürk yapısına katkıda bulunur. Stresi azaltır.
ÜSTÜN LEZZET VE ÖZEL ŞEKİL Tamamıyla doğal ve kaliteli içeriği, özel tasarlanmış şekli ve lezzet analizlerinde tüm dünyada referans gösterilen özel Fransız Enstitülerinde sertifikalanmış üslün lezzeti ile köpeğinize tam bir ziyafet sunar.
İçerik
Kuzu Eti, Tavuk ve Tavuk Eti ürünleri unu, Sığır Eti unu, Hindi Eti unu, Hayvansal Yağ. Tahıllar: Pirinç, Buğday, Buğday Kepeği, Keten Tohumu, Kurutulmuş Şeker Pancarı. Ciğer aroması, Tuz, Kuru bira mayası. A Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, K Vitamini, C Vitamini, B1 Vitamini (tiamin), B2 Vitamini (riboflavin),B5 Vitamini (pantotenik asit),B3 Vitamini (niasin), B6 Vitamini (pridoksin), B7 Vitamini (biotin), B12 Vitamini, Folik Asit, Kalsiyum, Bakır, Çinko, Potasyum Klorid.

İÇİNDEKİLER BESLENME ÖNERİLERİ 1 Yaş ve üstündeki köpekler, çevre ve İklim koşullarına, günlük aktivitesine ve fizyolojik durumlarında ki farklılıklara bağlı olarak, yukarıdaki PROLİNE OPTIMUM mama miktarlarından daha az veya daha fazla tüketebilirler. Köpeğinizin sindirim sistemi sağlığı için eski mamanızdan PROLİNE OPTIMUM' a aşağıdaki şekilde kademeli olarak geçmelisiniz.

Etiketler
Proline, Proline Kuzu, Proline Kuzu Etli, Proline Kuzu Etli ve, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek 15, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek 15 Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Maması, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Maması 15, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Maması 15 Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Maması Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin 15, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin 15 Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması 15, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması 15 Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek 15, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek 15 Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Maması, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Maması 15, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Maması 15 Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Maması Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli 15, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli 15 Kg, Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Kg, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin Köpek, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin Köpek Maması, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin Köpek Maması 15, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin Köpek Maması 15 Kg, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin Köpek Maması Kg, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin Köpek 15, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin Köpek 15 Kg, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin Köpek Kg, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin Maması, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin Maması 15, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin Maması 15 Kg, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin Maması Kg, Proline Kuzu Etli ve Yetişkin 15,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR