N & D Marka Ürünler

N&D marka ürünler, yüksek proteinli düşük tahıllı ürünlerdir. Türkiye’ de tedarik edilebilen N&D marka ürünler İtalyan firması tarafından üretilmektedir. Tavuklu, kuzulu, balıklı hatta yaban domuzlu türleri bulunmaktadır. Kolaylıkla satın alınabilecek ürünler olarak petcenneti.com adresinde satışa sunulmaktadır.

 

 Ziyaretçiler seçim yaptığı ürünler için sipariş oluşturarak adrese teslim alabilmektedir. Firma güvencesiyle adrese teslim edilen kedi-köpek mamalarını can dostlar güvenle tüketmektedir. N&D marka ürünler arasında bir birinden özel içerikli mamalar, konserveler, kısırlaştırılmış kedi mamaları bulunmaktadır.

 

 N&D Marka Ürünler Nelerdir?

 

 Pet cenneti internet sitesinde bulunan bir birinden özel tercih ürünleri satışta bulunmaktadır. 7/24 internet erişimi sağlanarak n & d marka ürünler satın alınabilmektedir. Geneli karnivor olarak bilinen et oburlar için üretilerek güvenle sunulmaktadır.

 

 Düşük tahıl değeri ve yüksek protein değerine sahip ürünlerde ham protein oranı %90 üzerinde bulunmaktadır. ET oburların temel besin kaynağı protein olduğundan N&D marka ürünleri severek tüketmektedirler. ND marka ürünler Türkiye’ de bulunan yüksek kalite 4 kedi maması arasında bulunmaktadır.

 

 Hayvansal protein kaynağı olarak üretilmesi dolayısıyla yulaf - buğday gibi tahıl oranı oldukça düşük tutulmaktadır. Yaban domuzlu elmalı, tavuklu narlı mamalar yetişkin köpekler için uygun fiyata sunulmaktadır. Ayrıca yaban mersinli düşük tahıllı N&D marka köpek maması, köpeğinizin tüm enerji ihtiyacını karşılamaktadır.

 

 N&D Marka Ürün Tedariki Nereden Yapılır?

 

 N&D marka ürünler, yüksek proteinli, az tahıllı ürünüler olarak üretilmektedir. N&D ifadesi, düşük tahıl olarak algılanmaktadır. Kısacası ilkel tahıl olarak tanımlanan buğday, yulaf içeriği düşük ürünlerdir. Protein değeri yüksek n & d marka ürünler pek çok kişi tarafından güvenle köpeklere verilmektedir.

 

 İçeriğinde frenk üzümünden havuca, balık yağından şeker pancarı küspesine, zerdeçal köküne kadar bitkisel kaynaklar bulunmaktadır. Bu da köpeğin kontrolsüz kilo almasına engel olmaktadır. Kuzu etlisi, yaban domuzlusu, tavuklu narlısı gibi bir birinden özel içeriklerle sunulmaktadır.

 

 Petcenneti.com sitesini ziyaret ederek N&D marka ürün siparişi verilebilmektedir. Yetişkin köpek mamaları, kedi mamaları, kısırlaştırılmış kedi mamaları bulunmaktadır. Özel amaçlı olarak üretilen kedi konserveleri, yaş mamalar ve ödül siparişleri verilebilmektedir. Firma güvencesiyle alınan ürünler en kısa sürede teslim edilerek kullanıma sunulmaktadır.

 

 N&D Marka Ürün Fiyatları

 

 N&D markalı ürünler, İtalyan Farmina firması tarafından üretilmektedir. Uzun yıllardan bu yanan marka değerini koruyan firma ürünleri artık Türkiye’ de de tedarik edilebilmektedir. Yüksek kalite kedi- köpek mamaları düşük fiyata alınabilmektedir. N&D marka ürünler günün her saati internet erişimi sağlanarak seçilebilmektedir. Seçilerek sipariş oluşturulan ürünler güvenle adrese teslim edilmektedir.

 

 %90 fazlası protein değeri ve düşük tahıl oranı ve lezzet artırıcı bitkisel ürünlerle sunulmaktadır. Kuzu etli, tavuk etli ve yaban domuzu etli olarak üretilen mamaların bitkisel kaynaklı katkı maddeleriyle vitamin değeri yükseltilmektedir.

 

 Uygun fiyat yüksek kalite güvencesiyle sahip olunabilen n & d marka ürünler güvenle verilmektedir. İtalyan markası Farmina tarafından üretilerek kullanıma sunulmaktadır. Kullanıcıların ilk tercihi olarak da satışa sunulmaktadır.

 

 Pet Cenneti

 

 Pet cenneti, zaman sınırsız olarak yüksek kalite kedi- köpek mamaları tedarik edilebilecek adrestir. Ziyaretçiler kedi- köpeğinin ihtiyacı olan ürünleri seçerek sipariş oluşturabilmektedir. Oluşturulan siparişler petcenneti.com güvencesiyle en kısa sürede teslim edilmektedir. İster tavuklu narlı, ister balıklı seçimler yapılabilmektedir.

 

 Oyuncaklar, ödül mamaları, yaş mamalar ve konserveler arasından istenilenler seçerek sipariş oluşturulabilmektedir. Sipariş ürünleri, uygun fiyat güvenli ödeme, en uygun gönderi yöntemiyle adrese ulaştırılmaktadır. N&D marka ürünlere geçiş yaparak kedi- köpeklerinizi ödüllendirebilirsiniz. Kedi ve köpekleriniz, protein değeri yüksek tahıl oranı düşük yüksek kalite ürünler sayesinde güvende olabilecektir.

₺2.159,00 KDV Dahil
₺2.419,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.499,00 KDV Dahil
₺2.849,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.159,00 KDV Dahil
₺2.399,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺959,00 KDV Dahil
₺1.049,00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.499,00 KDV Dahil
₺2.839,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺599,00 KDV Dahil
₺1.159,00 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
₺599,00 KDV Dahil
₺1.059,00 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR