Gourmet Gold Kıyılmış Sığır Etli Kedi Konservesi 85gr
Gourmet Gold Kıyılmış Sığır Etli Kedi Konservesi 85gr

Gourmet Gold Kıyılmış Sığır Etli Kedi Konservesi 85gr

İndirim Oranı : %65 İndirim
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,00(KDV Dahil)
Barkod : 7613032816506
:
Purina Gourmet Gold Kıyılmış Sığır Eti 85 gr
 
Proplan Gourmet Gold 85 GR özenle pişirilen parça etler, muhteşem ve daha zengin bir lezzet için özel sos eşliğinde üstün lezzet arayan kedinize süper premium bir konservedir. Kedilere özel olarak ince dilimlenmiş et parçacıkları ve parça etler içeren, daha yoğun bir lezzet amacıyla esmer sos eşliğinde hazırlanmış, seçici kedilerin bile kesinlikle hayır diyemeyeceği konserve kedi mamasıdır.
İçerik: Su, et ve et türevleri , buğday, buğday gluteni, balık ve balık türevleri,  şekerler, katkı maddeleri, vitamin ve mineraller.
Analiz: Ham protein % 10, ham yağ, % 2,3, ham selüloz % 0,5, su % 82,0, ham kül % 1,7, kalsiyum % 0,05, fosfor % 0,2, sodyum % 0,1, A vitamini 1300 IU, D3 vitamini 200 IU, E vitamini 8 mg.
Beslenme Tavsiyesi:  4 KG vücut ağırlığına ulaşmış olan yetişkin kediler için kullanımı daha uygundur. 2 ayrı öğün şeklinde günde 3 yada 4 adet verilmesinde herhangi bir sakınca yoktur. 
-Hamile ve süt veren kediler için yiyebildiği kadar verilmesi tavsiye edilmektedir. 
-Günlük beslenme miktarı kedinizin aktifliğine, hareketli yada hareketsiz durumuna, çevre şartlarına ve strese bağlı olarak değişikliik gösterebilir. Miktarlar vücut ağırlığını saptamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabildiği gibi gerektiğinde de azaltılabilir. 
-Taze içme suyu daima kedinizin yanında hazır olarak bulunmalıdır. 
-Oda sıcaklığında muhafaza etmeniz önemlidir. Ağzı açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız ve en geç 48 saat içerisinde kedinize tükettiriniz.
YAŞ
Yetişkin
BOYUT ARALIĞI
1 Kg' a Kadar
AROMA
Sığır Etli
ÜRÜN TÜRÜ
Yaş Mama
CİNS
Tüm Irklar
GRAMAJ
85 Gr
TÜR
Kedi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR